WR02X4870FAL
MFR.Part #
WR02X4870FAL
JLCPCB Part #
C367639
Description
-55℃~+125℃ 25V 487Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS