WR08X1653FTL
MFR.Part #
WR08X1653FTL
JLCPCB Part #
C170809
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 165kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS