WR02X2492FAL
MFR.Part #
WR02X2492FAL
JLCPCB Part #
C364156
Description
-55℃~+125℃ 24.9kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS