WR12X3742FTL
MFR.Part #
WR12X3742FTL
JLCPCB Part #
C908492
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS