WR04X3901FTL
MFR.Part #
WR04X3901FTL
JLCPCB Part #
C168228
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS