WR12X1240FTL
MFR.Part #
WR12X1240FTL
JLCPCB Part #
C3938995
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS