WR02X1801FAL
MFR.Part #
WR02X1801FAL
JLCPCB Part #
C2894202
Description
-55℃~+125℃ 1.8kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS