WLCM0603Z0B1N2TB
MFR.Part #
WLCM0603Z0B1N2TB
JLCPCB Part #
C3910330
Description
1.2nH 10GHz 140mΩ 4@100MHz 600mA 0201 Inductors (SMD) ROHS