WLPMA0A040MR36LC
MFR.Part #
WLPMA0A040MR36LC
JLCPCB Part #
C3248479
Package
SMD,11.2x10mm
Description
1.2mΩ 34A 360nH 40A ±20% SMD,11.2x10mm Power Inductors ROHS