WLPMA0A040M8R2LC
MFR.Part #
WLPMA0A040M8R2LC
JLCPCB Part #
C3249003
Package
SMD,11.2x10mm
Description
29mΩ 7A 8.2uH 9A ±20% SMD,11.2x10mm Power Inductors ROHS