WLPMA0A040M4R7LC
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLPMA0A040M4R7LC
JLCPCB Part #
C3249167
Package
SMD,11.2x10mm
Description
15A 20mΩ 4.7uH 8.5A ±20% SMD,11.2x10mm Power Inductors ROHS