MR12X24R0FTL
MFR.Part #
MR12X24R0FTL
JLCPCB Part #
C431910
Description
-55℃~+155℃ 200V 24Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS