WR08W4R32FTL
MFR.Part #
WR08W4R32FTL
JLCPCB Part #
C2612670
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 150V 4.32Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS