WLCM0603Z0B6N2TB
MFR.Part #
WLCM0603Z0B6N2TB
JLCPCB Part #
C3911300
Description
300mA 440mΩ 5@100MHz 6.2nH 6GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS