WK12L1001FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WK12L1001FTL
JLCPCB Part #
C525532
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 750mW ±1% ±200ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS