WF12P1001FTL
MFR.Part #
WF12P1001FTL
JLCPCB Part #
C7414117
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS