WR12X1001FTL
MFR.Part #
WR12X1001FTL
JLCPCB Part #
C164026
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS