WR12X24R3FTL
MFR.Part #
WR12X24R3FTL
JLCPCB Part #
C368194
Description
-55℃~+155℃ 200V 24.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS