WF12P6201FTL
MFR.Part #
WF12P6201FTL
JLCPCB Part #
C7149477
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS