WF12P1101FTL
MFR.Part #
WF12P1101FTL
JLCPCB Part #
C6349714
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS