WF12P3R60FTL
MFR.Part #
WF12P3R60FTL
JLCPCB Part #
C384444
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS