WR12X2371FTL
MFR.Part #
WR12X2371FTL
JLCPCB Part #
C2612723
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS