WF12P1R00FTL
MFR.Part #
WF12P1R00FTL
JLCPCB Part #
C384446
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS