WR08W3244FTL
MFR.Part #
WR08W3244FTL
JLCPCB Part #
C2612718
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.24MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS