WF08H2401DTL
MFR.Part #
WF08H2401DTL
JLCPCB Part #
C525530
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.4kΩ ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS