WF06R1602BTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF06R1602BTL
JLCPCB Part #
C2991441
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS