WR12X2672FTL
MFR.Part #
WR12X2672FTL
JLCPCB Part #
C2612744
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 26.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS