WF06H2700DTL
MFR.Part #
WF06H2700DTL
JLCPCB Part #
C2859311
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω 50V ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS