WR02W8R20FAL
MFR.Part #
WR02W8R20FAL
JLCPCB Part #
C367407
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+125℃ 25V 50mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS