MR12X36R0FTL
MFR.Part #
MR12X36R0FTL
JLCPCB Part #
C6596744
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS