WF06H2001BTL
MFR.Part #
WF06H2001BTL
JLCPCB Part #
C2859306
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2kΩ 50V Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS