WF06H2002BTL
MFR.Part #
WF06H2002BTL
JLCPCB Part #
C6349712
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS