WF04H9101BTL
MFR.Part #
WF04H9101BTL
JLCPCB Part #
C7149455
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS