WR04W2R10FTL
MFR.Part #
WR04W2R10FTL
JLCPCB Part #
C368363
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.1Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS