WR06W4124FTL
MFR.Part #
WR06W4124FTL
JLCPCB Part #
C367755
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS