SR12X1001FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
SR12X1001FTL
JLCPCB Part #
C5925455
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS