HV732BRTTD6803F
MFR.Part #
HV732BRTTD6803F
JLCPCB Part #
C6967437
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS