SR06X2700FTL
MFR.Part #
SR06X2700FTL
JLCPCB Part #
C5901274
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS