WR12W3744FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR12W3744FTL
JLCPCB Part #
C368060
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.74MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS