MR12W1R80FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
MR12W1R80FTL
JLCPCB Part #
C6993470
Package
1206
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS