WF08R4700BTL
MFR.Part #
WF08R4700BTL
JLCPCB Part #
C2974575
Package
0805
Description
125mW 150V 470Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS