MR08X5101FTL
MFR.Part #
MR08X5101FTL
JLCPCB Part #
C431852
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.1kΩ ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS