WR02X41R2FAL
MFR.Part #
WR02X41R2FAL
JLCPCB Part #
C367613
Description
-55℃~+125℃ 25V 41.2Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS