WR25X2870FTL
MFR.Part #
WR25X2870FTL
JLCPCB Part #
C364176
Description
-55℃~+155℃ 1W 250V 287Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS