MR08X39R2FTL
MFR.Part #
MR08X39R2FTL
JLCPCB Part #
C431848
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 39.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS