WR06X5620FTL
MFR.Part #
WR06X5620FTL
JLCPCB Part #
C334819
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS