MR06X4701FTL
MFR.Part #
MR06X4701FTL
JLCPCB Part #
C327838
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS