MR08X30R0FTL
MFR.Part #
MR08X30R0FTL
JLCPCB Part #
C5139564
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 30Ω ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS