WR06X472JTL
MFR.Part #
WR06X472JTL
JLCPCB Part #
C163915
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS