MR08X2201FTL
MFR.Part #
MR08X2201FTL
JLCPCB Part #
C4555508
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.2kΩ 250mW ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS